Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

Żyj świadomie: jak uchronić się przed rakiem

Zapraszamy serdecznie na drugie spotkanie w ramach nowego cyklu pod nazwą „Żyj świadomie, teraz zdrowie”. Tym razem ekspertem prowadzącym spotkanie będzie Pani Magdalena Kowalewska, licencjonowana dietetyczka.

Magdalena Kowalewska - absolwentka Dietetyki na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biotechnologii na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów zdobyła kwalifikacje m.in. z zakresu dietoterapii otyłości, chorób dietozależnych i metabolicznych, a także z żywienia kobiet ciężarnych oraz karmiących.

Aktywnie poszerza swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych poświęconych najnowszym trendom w dietetyce. Plan żywienia zawsze dostosowuje indywidualnie do potrzeb pacjenta, uwzględniając preferencje smakowe i tryb życia. W pracy, jak również w życiu osobistym, kieruje się zasadą proporcji i zdrowego rozsądku.

Zachęcamy do udziału w najbliższym spotkaniu pt. „Jak uchronić się przed rakiem”. Po spotkaniu odbędzie się losowanie kilku zestawów „produktów żywnościowych – eko”, ufundowanych przez "Żywność ekologiczna i zdrowa, Kosmetyki naturalne"  www.easyeco.pl.

19 listopada 2018 /poniedziałek/, godz. 18.00, sala teatralna Pałacyku „Sokół”.

Wstęp wolny!

Cykl „Żyj świadomie” powstał przy wsparciu: 
Gabinetu dietetycznego „PROPORCJA” 
Centrum hipertermii, medycyny komplementarnej i promocji zdrowia „ONKOINTEGRA”
Sklepu zielarsko – medycznego „ZIELARNIA”.

Źródło:  https://dietetyk-proporcja.pl/profile/magda-kowalewska/

Anna Wrzoszczyk

(AR)

« poprzednia | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.