Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

Wygrać „siebie” to najlepsza nagroda

Trzy odmienione finalistki programu „Wygraj Siebie” stanęły 13 czerwca przed końcowym testem sprawnościowym wykonanym przez przedstawicieli Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W ciągu 12 tygodni cała trójka straciła w sumie ponad 36 kilogramów i w znacznym stopniu poprawiła swoją kondycję i samopoczucie.

Nad przebiegiem sprawdzianu czuwała Pani dr Joanna Gradek i Pan dr Wacław Mirek z AWF w Krakowie, a Pani Monika Bogoś – dietetyk porównywała ostatnie wyniki z analizatora masy ciała z poprzednimi odczytami. Postępy wszystkich Pań były ogromne. Wysiłek i zaangażowanie oraz wsparcie najbliższych przyniosły wielowymiarowe efekty. Finalistki: Milena Szterling, Dominika Korycińska i Maria Hucisko zmieniły swoje nawyki żywieniowe, codzienne obowiązki połączyły z aktywnością fizyczną i wszystkie zdobyły najcenniejszą z nagród – wygrały „siebie”.

Zwyciężczynią całego cyklu ostatecznie została Pani Dominika Korycińska, która znacząco poprawiła wyniki testów, zwiększyła wydolność organizmu i, co najważniejsze, zmieniła swoje nastawienie i styl życia.

Gorąco gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz trzymamy kciuki za dalszą „walkę”.

 

PARTNERZY

 

PATRONI MEDIALNI:

 

Anna Zając-Gut

« poprzednia | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.