V Turniej Crossmintona – czas na ZAPISY

Tym razem w wiosennej odsłonie odbędzie się V Skawiński Turniej Crossmintona STARS Cup 2018, 100 pt. Tournament/Crossminton® STARS Poland 2018.

Fani ultraszybkich lotek staną do rywalizacji na polach gry w Hali Widowiskowo – Sportowej CKiS w niedzielę 22 kwietnia. Walczyć będą o max. 100 punktów do rankingu Crossminton® STARS 2018 i do rankingu ICO oraz o oryginalne medale i dyplomy. Organizatorem zawodów jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie wraz z Centrum Aktywności Twórczej. Patronat nad Turniejem ponownie objęła Polska Akademia Crossmintona i Crossminton.pl 

Uczestnicy skawińskich zawodów zagrają singlowe pojedynki w kategoriach zgodnych z zasadami ICO. Każdy zawodnik może startować tylko w jednej kategorii. Opłata startowa dla kategorii Open i Senior wynosi 40 zł, dla kategorii Junior 15 zł. Wpłaty można dokonać  przelewem na konto CKiS podane w regulaminie lub gotówką w dniu zawodów.

Zapisy do dnia 18.04. 2018 r., do godz. 23.59 na podany adres:

lub

Uwaga: nie ma możliwości zgłoszenia się w dniu zawodów!

Kierownikiem Turnieju jest Pani Monika Gudzowska- Popowicz  tel. 508 356 092

W załącznikach szczegółowy regulamin oraz do podpisu zgoda rodziców dla zawodnika niepełnoletniego i oświadczenie zaw. pełnoletniego.

Barbara Brodzińska

(AR)

 

                                          

« poprzednia | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.