Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

Treko Laser – Mecenas Kultury CKiS

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Treko Laser za szczególny wkład i pomoc w organizacji wydarzeń kulturalnych i sportowych została uhonorowana przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie tytułem Mecenasa Kultury 2016 roku.

Treko Laser Sp. z o.o. to skawińskie przedsiębiorstwo świadczące usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach przy użyciu maszyn sterowanych numerycznie. Rozpoczęło swoją działalność w 1992 roku. Czterokrotne przyznanie Gazeli Biznesu, wyróżnienie w plebiscycie Dziennika Polskiego „Lider inwestycji w Małopolsce” - oraz uhonorowanie tytułem „Dąb Małopolski” w kategorii Przedsiębiorca jest odzwierciedleniem tendencji rozwojowych firmy, która dostosowując się do sytuacji rynkowej i w odpowiedzi na oczekiwania klientów wdraża coraz to nowsze technologie.

Współpraca Centrum Kultury i Sportu w Skawinie z Treko Laser rozpoczęła się prawie 7 lat temu. Od tamtej pory, otrzymujemy od Firmy wsparcie przy organizacji wielu imprez. Co roku Treko Laser sponsoruje najważniejszą i największą imprezę w Gminie Skawina, a mianowicie Dni Skawiny. Dzięki otwartości i zaangażowaniu Prezesa Jerzego Wodnickiego mogliśmy niejednokrotnie nagrodzić uczestników Tanecznych Mistrzostw Województwa Małopolskiego pięknymi, oryginalnymi medalami i wyjątkowymi statuetkami. Ważnym czasem w naszym mieście był jubileuszowy rok 650-lecia Skawiny. To właśnie firma Treko Laser wykonała wspaniałe figurki Króla Kazimierza, które doskonale korespondowały ze specjalnie stworzonym na tę okazję logo Skawiny.

Podczas przygotowywania Noworocznego Koncertu Galowego – SkaVienna 2017 ponownie otrzymaliśmy nieocenione wsparcie ze strony Pana Jerzego Wodnickiego i pracowników jego Firmy. Dzięki pomocy Treko Laser, Hala Widowiskowo-Sportowa będzie miała szansę zamienić się w piękną salę koncertową, nawiązującą wystrojem do Wiedeńskiej Opery Narodowej.

Mając na uwadze te wszystkie lata współdziałania, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, będąc pod wrażeniem osobistego zaangażowania Prezesa, a także w podziękowaniu za dotychczasową współpracę, pełną życzliwości i zrozumienia,  postanowiło wyróżnić Treko Laser tytułem Mecenasa Kultury Centrum Kultury i Sportu w Skawinie 2016 roku. Jesteśmy dumni, że w naszym lokalnym środowisku działa przedsiębiorstwo wrażliwe na dobra kultury i aktywnie dbające o jej rozwój.

Serdecznie dziękujemy!

 

Anna Zając-Gut

 | 
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.