SPEEDERSI - CZAS NA ICO w SKAWINIE

18 listopada 2017r. Centrum Kultury i Sportu w Skawinie będzie organizatorem ICO CROSSMINTON STARS SKAWINA 2017 (250 POINTS). Turniej zaliczany jest do międzynarodowych rozgrywek w ramach cyklu ICO International Serie oraz cyklu Crossminton - STARS Poland 2017. W każdej kategorii wiekowej można będzie zdobyć maksymalnie 250 punktów do międzynarodowego rankingu ICO oraz 100 do rankingu Crossminton - STARS Poland 2017.  

Współorganizatorem skawińskich zawodów jest Monika Gudzowska – Popowicz Centrum Aktywności Twórczej oraz Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie. Patronat nad tym sportowym wydarzeniem objęli: International Crossminton Organization, Polska Federacja Crossmintona, Burmistrz Miasta i Gminy Skawina.

SPEEDERSI -> szybka lotka -> szybka decyzja -> kierunek -> SKAWINA!

ZAPISY tylko online: https://crossminton.ophardt.online

do dnia 03.11.2017, do godz. 23.59.

Uwaga!

Niepełnoletni zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia Organizatorom stosownego Oświadczenia od Rodziców (do pobrania w załączniku).

Szczegółowe informacje o zawodach w Regulaminie Turnieju.

Do udziału w tej widowiskowej imprezie, która odbywać się będzie w Hali Sportowej CKiS oraz w Hali Sportowej LO w Skawinie, zapraszamy wszystkich sympatyków "szybkiej lotki". Jesteśmy przekonani, że uczestnicy skawińskiego turnieju, zafundują nam pasjonujące pojedynki, zarówno w grach deblowych jak i pojedynczych. 


 

PATRONAT HONOROWY

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina - Paweł Kolasa

 

PATRONI MEDIALNI:

 

 

 

 

Barbara Brodzińska

/IN/

 | 
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.