Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

 Kompleks Camena  »  Siłownia Power House

SIŁOWNIA POWER HOUSE

KONTAKT: 519 569 908

12 256 95 60 w.31

ul. Żwirki i Wigury 11 (budynek Basenu „Camena”)
32-050 Skawina

 

Godziny otwarcia

dni godziny
poniedziałek - piątek 9:00-21:30
sobota 10:00-18:00
niedziela 10:00-14:00

Pierwsze zajęcia na siłowni i fitnessie są gratis! Oferujemy możliwość ćwiczenia pod okiem instruktora, po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Karnet na fitness oraz siłownię jest ważny 1 miesiąc od daty wystawienia.

 

Akcepujemy karty:

        

 

Godziny zajęć

 

 

TRENING
OBWODOWY

Trening ogólnorozwojowy, w którym wykorzystuje się naprzemiennie ćwiczenie wzmacniające i aerobowe. Kształtuje siłę mięśni jak i wydolność krążeniową-oddechową.


STEP + HANTLE

Step z dynamicznymi elementami i sekwencjami choreograficznymi. Trening o dużej intensywności, doskonalący koordynację, orientację przestrzenną, pamięć ruchową. Ćwiczenia z wykorzystaniem hantli.

 


PILATES

System ćwiczeń fizycznych, połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych.Przyczynia się do: wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

 


BPU Brzuch, pośladki, uda - ćwiczenia wzmacniająco-kształtujące, zwracające szczególną uwagę na kłopotliwe partie mięśni brzucha, pośladków i ud.
ZUMBA

Taniec zainspirowany połączeniem elementów tańca latynoamerykańskiego oraz fitnessu.

 


KICK BOXING Kickboxing jest jednym z najbardziej popularnych sportów walki uderzanych. Jego charakterystyczną cechą jest łączenie ciosów stosowanych w boksie oraz licznych kopnięć. Trening rozwija szybkość, poprawia siłę fizyczną oraz wytrzymałość zawodników. Podczas zajęć wykorzystywany jest różnorodny sprzęt sportowy – tarcze, worki, gumy treningowe, ciężary oraz sprzęt specjalistyczny. Trening przeznaczony jest dla każdego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego i utytułowanego instruktora.
SPINNING Spinning to forma aktywności fizycznej prowadzona na rowerkach stacjonarnych w rytm muzyki. Trening ten pozwala nam na szybkie zgubienie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie mięśni ud i pośladków oraz poprawienie kondycji i wytrzymałości. Podczas godzinnych zajęć można spalić nawet 1000 kcal!

 

 

 

Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.