Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

Przez twe oczy zielone - oszalałem!

Kiedy kilkaset osób jednogłośnym chórem śpiewało ten refren, Hala Widowiskowo-Sportowa trzęsła się w posadach. Tak Zespół Akcent dokonał "przebudzenia mocy" w Skawinie.

Zespół Akcent - mega gwiazda nurtu disco polo, czyli Ryszard Warot oraz Zenon Martyniuk, nazwany przez fanów Cesarzem Disco Polo, wystąpił dzisiejszego wieczoru w Skawinie dla pół tysiąca fanów. Wykonali największe hity, jak: "Dziewczyna z klubu disco", "Taką cię wyśniłem", "Życie to są chwile", "Chłopak z gitarą", a przede wszystkim mega hit "Przez twe oczy zielone", za którą to piosenkę otrzymał nagrodę publiczności na Festiwalu w Ostródzie i która stała się sztandarowym utworem naszych reprezentacji w piłce ręcznej i nożnej.

CKiS w Skawinie zadbało o niespodziankę dla widowni: na rozgrzewkę zaprezentował się młody zespół, który już niedługo będzie mógł stawać w szranki popularności z gwiazdami disco polo - w końcu 30 tysięcy wyświetleń na youtube po paru tygodniach udostępnienia daje do myślenia! Mowa o zespole Musle w składzie: Tomasz "Timon" Okarmus, Mateusz "Jey-Jey" Lelek, Wiktor "Gałgan" Kwarciak. Debiut sceniczny przed samym Cesarzem to wymarzony początek drogi do gwiazd! 

Świetny koncert oraz otwartość i życzliwość artystów, którzy cierpliwie rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć z fanami, z pewnością dodał wszystkim dużo dobrej energii. 

Dziękujemy!

Joanna Kurpiel

(JK)

fot. Jarosław Karasiński

 | 
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.