O nas  »  Obiekty  »  Kort Miejski w Skawinie

Kort Miejski w Skawinie

Kort Miejski w Skawinie, o nawierzchni ze sztucznej trawy, mieści się w Parku Miejskim. Obok kortu usytuowana jest siłownia wyposażona w 8 przyrządów przeznaczonych do ćwiczeń fizycznych. Cały obiekt jest ogrodzony i oświetlony. Uzupełnienie kompleksu stanowi Linopark dla dzieci i młodzieży, będący wyjątkową atrakcję dla chcących aktywnie spędzać wolny czas.

W sąsiedztwie kortu tenisowego znajduje się nowoczesna minirampa, służąca do wykonywania widowiskowych akrobacji na rowerze lub deskorolce. Dyscypliny te cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem młodych ludzi. Powstała w Skawinie minirampa to największe tego typu urządzenie w Małopolsce. Stanowi ona kolejną propozycję na ciekawe i aktywne spędzenie wolnego czasu.

 

 UWAGA!

Obiekt czynny w godz. 10.00 – 20.00

 


 

 

Lokalizacja obiektu:

Obiekt znajduje się na terenie Parku Miejskiego w Skawinie (za Pogotowiem Ratunkowym im. Siegfrieda Greinera w Skawinie).

 

Godziny otwarcia obiektu: od godz. 10.00 do godz. 19.00

Wejście na kort w Parku Miejskim wyłącznie po uprzedniej rezerwacji telefonicznej (606-678-523 od pn-pt w godzinach 14.45-21.30) oraz za okazaniem biletu, karnetu, wydruku potwierdzającego uprzednie dokonanie przelewu.

 

Odpłatność za kort tenisowy:

6 zł za godzinę od osoby (możliwe jest wykupienie karnetu za 50 zł na 10 godzin gry dla jednej osoby - ważność karnetu: do końca roku kalendarzowego, osobne karnety na każdy kort). DZIECI I MŁODZIEŻ DO LAT 18 WSTĘP WOLNY.

 

Jak można zapłacić za kort?

a) W kasie Basenu „Camena”, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: 6.30 - 22.15

b) poprzez przelew internetowy z niniejszej strony (wejście na płatności poniżej)

c) poprzez przelew internetowy na konto bankowe Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

Bank Spółdzielczy w Skawinie 87 8600 0002 0000 0000 3838 0005 (w tytuł przelewu proszę podać: datę i godzinę rezerwacji kortu)

 

Korzystanie z urządzeń siłowych w Parku Miejskim jest bezpłatne.

 

Regulamin kortu dostępny jest w załączniku poniżej:

Harmonogram rezerwacji kortu tenisowego w Parku Miejskim:

Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.