Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

III wycieczka rowerowa - 27 sierpnia - zapraszamy!

Nie masz pomysłu jak spędzić aktywnie niedzielę? Zapraszamy na III wycieczkę rowerową, 27 sierpnia. Przygotowaliśmy dwie trasy, łatwiejszą i trudniejszą. Wyruszamy w przedziale czasowym w godzinach 9:00-10:00, start z centrum Skawiny z bramy przy ul. Rynek 12. Szczegóły poniżej - serdecznie zapraszamy!

 

Informacje organizacyjne:

  • rejestracja w dniu wydarzenia (w punkcie startu) w godzinach 9:00-10:00;
  • ze względu na zróżnicowaną nawierzchnię preferowany jest rower górski lub trekkingowy;
  • trasa wycieczki: Park Miejski w Skawinie, Kopanka, Ochodza, Facimiech, Czernichów (przeprawa promowa). Po krótkim odpoczynku jedziemy przez Wołowice, Jeziorzany do Ściejowic, potem polną drogą i wałem rzeki Wisły do Piekar. Z Piekar przeprawiamy się do Tyńca Szkutą "Wandą" lub stateczkiem "Piotruś Pan". Dalej ul. Promową do OSIR „Kolna” gdzie piknik przygotują Młodzi Duchem 50+ (gra w kule, pływanie kajakiem, grill - produkty na grilla we własnym zakresie )
  • uczestnicy do 18 r.ż. mogą brać udział w imprezie jedynie pod opieką rodzica lub innej osoby - prawnego opiekuna;
  • uwaga: wycieczka odbywa się przy nieograniczonym ruchu drogowym - prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Organizator zapewnia również ubezpieczenie i opiekę przedmedyczną;
  • wydarzenie nie jest wyścigiem, ma charakter rekreacyjny. Długość trasy wynosi około 48 km, a szacowany czas przejazdu to około 4-5 godzin
  • na mecie wycieczki na każdego uczestnika czeka upominek!

 

Partnerem wydarzenia jest PTTK oraz Rowerowa Skawina. Wycieczka jest bezpłatna. Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z trasą wycieczki KLIKNIJ

https://www.traseo.pl/trasa/iii-wycieczka-rowerowa-skawina-czernichow-piekary-kolna

Wydarzenie jest organizowane przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie i stanowi element zadania pn. „Promowanie proekologicznych postaw wśród mieszkańców Gminy Skawina” w ramach programu Edukacja Ekologiczna 2017 współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Zapraszamy do udziału i aktywnego spędzenia wolnego czasu!

UMiG Skawina

(AZ)

* Regulamin wycieczki.pdf [ 1.15 MB, .pdf ]
« poprzednia | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.