ICO Crossminton Stars - ZAPISY

SPEEDERSI -> SZYBKA LOTKA -> SZYBKA DECYZJA -> 17 LISTOPADA -> KIERUNEK SKAWINA!

W tym dniu, po raz drugi w międzynarodowej obsadzie, parkiety hal sportowych Centrum Kultury i Sportu oraz LO w Skawinie zamienią się w crossmintonowe pola gry. Na dziesięciu boiskach zagrają najlepsi z najlepszych i zapewne nie zabraknie zagrań z najwyższej crossmintonowej półki. Stawką 250 punktów w rankingu ICO oraz Grand Prix Crossminton STARS Poland 2018. Licząc turniejowe „100-ki” w crossmintonowym gronie  spotkamy się w Skawinie już po raz siódmy (!), a mając wśród własnych wychowanków mistrzów, wicemistrzów i brązowych medalistów z krajowych i zagranicznych zawodów liczymy na ich udane występy w konfrontacji z graczami II ICO Crossminton Stars – Skawina 2018. Z przyjemnością powitamy naszych stałych oraz nowych speedersów, na których poza grą czeka m. in. loteria upominków…

Organizatorem tego sportowego wydarzenia jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, współorganizatorami Klub Crossmintona Wolf Fighter i Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Skawinie. Patronat nad imprezą objęli International Crossminton Organization, Polska Federacja Crossmintona i Burmistrz Miasta i Gminy Skawina.

Zapisy wyłącznie online:

https://crossminton.ophardt.online  do dnia 03.11.2017, do godz. 23.59.

Wszystkich chętnych do kibicowania uczestnikom skawińskiego turnieju zapraszamy na mecze, które odbywać się będą równolegle w dwóch halach. Wstęp na obie widownie bezpłatny!

Szczegóły dla zainteresowanych dostępne w regulaminie i oświadczeniach.

Barbara Brodzińska

(AR)

 

 

 

 

 | następna »
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.