Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

"Dwójka" po raz drugi...

W poniedziałek 8 maja Szkoła Podstawowa Nr 2 w Skawinie wygrała wśród klas III, a  we środę 10 maja zwyciężyła w turnieju klas IV. O ile w poniedziałek zwycięstwo było pewne, o tyle w środę po bezproblemowym wyjściu z grupy na pierwszym miejscu, to "Jedynka" w meczu finałowym postawiła wysoko poprzeczkę. Ostatecznie jednak "Dwójka" wygrała 1:0, jedyna bramka strzelona została w ostatnich sekundach dogrywki. Bramkę na wagę zwycięstwa SP-2 zdobył Bartek Strojny, ale Królem Strzelców rozgrywek został Bartek Zaręba z SP-2 z dorobkiem 13 bramek.

Do turnieju Halowej Piłki Nożnej Klas IV zgłosiło się 8 szkół. Zostały rozlosowane do dwóch grup. W grupie grano systemem "każdy z każdym". Do półfinałów awansowały po dwa zespoły. Półfinały i finały grano "pucharem". Wyniki rozgrywek grupowych oraz meczów finałowych znajdują się w załącznikach poniżej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, gdyż niezależnie od wyniku, wszystkie mecze były bardzo zacięte. Przede wszystkim liczyła się sportowa ryzwalizacja.

Tomasz Kutek

(AZ)

* HPN IMS Klasy IV.pdf [ 182.7 KB, .pdf ]
 | 
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.