Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

Debiut młodzików w turnieju wojewódzkim!

W sobotę, 20 listopada młodzi tenisiści sekcji CKiS Skawina wzięli udział w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym (WTK) młodzików w Jadownikach.

 

Organizatorem zawodów był KOZTS, Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta w Brzesku. W zawodach wzięło udział  28 zawodniczek i 54 zawodników z naszego województwa. Skawiński tenis stołowy reprezentowało ośmiu zawodników - czterech młodzików i czterech graczy z młodszej kategorii żaków.

W kategorii żaków wystąpili: Jakub Brandys, Jakub Sopata, Szymon Biały i Rafał Szczyrbak, natomiast w kategorii młodzików CKiS Skawina reprezentowali nas: Anna Prochownik, Bartosz Klinowski, Adrian Pietruszka, Maciej Skop. Rozgrywka ta  była debiutem w oficjalnym turnieju naszych młodzików, natomiast żacy swój debiut zaliczyli podczas I WTK żaków w Koźmicach Wielkich w dn. 04.10.2010.

Tenisiści CKiS Skawina to młodzi, początkujący zawodnicy, którzy czynią stałe i zauważalne postępy podczas treningów, lecz na pierwsze wygrane i sukcesy w turniejach KOZTS-u zapewne przyjdzie jeszcze nam poczekać. Dlatego też nie dziwi fakt, iż pomimo gry na odpowiednim poziomie, przegrali wszystkie pojedynki z bardziej doświadczonymi kolegami. W tym miejscu na pochwałę zasługuje postawa dwóch naszych debiutantów: Ani Prochownik i Maćka Skopa, którzy pomimo ostatecznej przegranej 3:2 w setach, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, walcząc do końca o jak najlepszy wynik.

Już za dwa tygodnie kolejny turniej wojewódzki kategorii żaków, na którym zaprezentuje się czwórka naszych zawodników.

    « poprzednia | następna »

    Komentarze:

    Napisz komentarz: umieszczając komentarz akceptujesz regulamin

    Podaj swój nick: lub zaloguj się do serwisu.
    Przepisz kod z obrazka
    Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
    171