Kontakt

Centrum Kultury

i Sportu w Skawinie

ul. Żwirki i Wigury 11

32-050 Skawina
tel: 12 276-24-12

tel/fax: 12 276-26-01
e-mail: centrumks@ckis.pl
 

więcej »

AQUASFERA - Targi Pływackie w Skawinie

14-15 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie odbędą się Targi Pływackie - AQUASFERA.

Popularność zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wzrasta w szybkim tempie. Modne stało się uczęszczanie na treningi w siłowni, bieganie czy pływanie, a wraz z tą modą automatycznie zrodziła się potrzeba zdobycia odpowiedniej wiedzy na tematy: jak odpowiednio przygotować się do ćwiczeń, efektywnie i bezpiecznie prowadzić treningi, a także z jakiego sprzętu i odzieży sportowej korzystać. Wychodząc naprzeciw potrzebom zawodowych pływaków i amatorów sportów wodnych postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które pozwoli poznać odpowiedzi na te pytania w jednym miejscu.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie jest od lat organizatorem wielu zawodów pływackich. Największe z nich to Pływackie Mistrzostwa Skawiny. Ich popularność wzrasta z roku na rok, przyciągając coraz większą liczbę pływaków z całej małopolski. Stąd też pojawił się pomysł zorganizowania targów o tej tematyce właśnie przy okazji Mistrzostw.

Na targach AQUASFERA 2018 prezentować się będą producenci, dystrybutorzy oraz sklepy sprzętu i odzieży sportowej, producenci oraz sklepy z suplementami diety i odżywkami odpowiednimi dla pływaków, baseny i ośrodki sportów wodnych wraz z ofertą nauki i doskonalenia pływania, stowarzyszenia, związki i kluby sportowe.

Ponadto planujemy szereg atrakcji towarzyszących, wśród nich między innymi pokazy, konkursy, wykłady i panele dyskusyjne.

Naszym celem jest, aby Targi Pływackie na stałe włączone zostały w kalendarz targów i aby stały się wydarzeniem cyklicznym wspierającym promocję sportów wodnych w rejonie całego województwa małopolskiego.

 

AQUASFERA 2018  to idealne miejsce, by pozyskać nowych klientów i kontrahentów, oraz wymienić doświadczenia i spostrzeżenia z ludźmi z branży. Podczas targów można też bezpośrednio sprawdzić, w jakim stopniu klienci zainteresowani są danym produktem lub usługą. Wystawcy mogą uzyskać wiele potrzebnych firmie informacji np. dzięki przeprowadzeniu badań marketingowych czy ankiet na określonej grupie klientów.

Zapraszamy na pierwsze tego typu targi w Polsce!

 

Jeśli jesteś zainteresowany wystawieniem się na targach pływackich, skontaktuj się z nami:

marketing@ckis.pl, tel. 12 256 00 35

 

Anna Zając-Gut

 | 
Serwis jest własnością Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Wszelkie prawa zastrzeżone.